Як зробити грошову сорочку? в 2018 році

В орігамі існує цілий напрямок - складання фігурок з купюр. Воно навіть отримало свою назву «манігамі». Майстри складають найрізноманітніші фігурки, але найпопулярнішою є грошова сорочка, яка може стати чудовим талісманом і оригінальним подарунком.

Грошова сорочка з короткими рукавами


Щоб скласти сорочку, візьміть нову купюру будь-якої гідності. Покладіть її на рівну поверхню вертикально і подумки розділіть на 3 частини по горизонталі. Зігніть нижню частину вгору і ретельно пропрасуйте згин пальцями.
Якщо ви не впевнені в своїх силах, щоб не зіпсувати купюру, спочатку потренуйтеся складати грошові сорочки на простому аркуші паперу.


Банкноту переверніть, щоб загнута сторона лежала на поверхні. Зігніть її по вертикалі навпіл, пропрасуйте згин пальцями і розігніть його, таким чином позначиться середина купюри. Загніть обидва боки навпіл до цієї лінії.

Зробіть рукавчики сорочки. Для цього на кожній зі сторін відігніть нижні краї під кутом. Банкноту переверніть. Відступите від верхнього краю купюри приблизно 5-7 мм і відігніть смужку вниз. Згин пропрасуйте пальцями.

Тепер зробіть комірець сорочки. Для цього переверніть банкноту, щоб нижні загнуті краї були у напрямку до вас. Потім верхні краї зігніть під кутом до середини.

Нижній край купюри відігніть наверх і заведіть під невеликі куточки, що імітують комірець сорочки. Згин паперу ретельно пропрасуйте.

Грошова сорочка з краваткоюРоботу можна ускладнити і зробити грошову сорочку з краваткою. Для цього складіть банкноту навпіл по вертикалі. Потім загніть до середньої лінії кожну половинку навпіл ще раз. Купюру розгорніть.
Дуже ефектно виглядає грошова сорочка з краваткою, якщо скласти її з долара.


Зігніть верхні куточки до середини, як при складанні літачка. Загніть вийшов трикутник. Сформуйте краватку. Для цього визначте його ширину і відігніть трохи посередині з двох сторін вершини трикутника.

Зігніть купюру по вертикальних лініях до середини, причому краю заведіть за складки для краватки. З протилежного кінця відігніть смужку шириною приблизно 5 мм.

Переверніть банкноту. Зігніть банкноту приблизно на одну третину по горизонталі. З протилежного боку загніть куточки до середини, формуючи комірець сорочки.

Купюру розігніть по горизонтальній лінії і покладіть краваткою до себе.По обидва боки від отриманої горизонтальної лінії зігніть боку під кутом в 45 градусів. По середині повинна вийти своєрідна виїмка.

Аналогічним чином відігніть обидві сторони під кутом з протилежного боку банкноти. Складіть конструкцію горизонтально у загнутих куточків з боку коміра. Щоб вирівняти краї, ретельно пропрасуйте все згини.

Переверніть заготовку краваткою від себе і зігніть її навпіл. Потім переверніть грошову сорочку лицьовою стороною до себе і поправте куточки комірця.