Як зробити грошове дерево

грошове дерево - це символ багатства і благополуччя. Згідно фен-шуй, воно обов'язково повинно бути в будинку або офісі, щоб удача повернулася до його мешканцям особою. Грошове дерево можна посадити або виготовити самому.
Вам знадобиться
  • Держак рослини "толстянка деревоподібна" або монетки, грошові купюри, дріт, пластилін, шматочок фольги, срібляста або золотиста фарба, квітковий горщик.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб ваше грошове дерево було справжнім, посадіть Crassula arborescens - товстянку деревоподібну. Саме цю рослину називають грошовим деревом. Мабуть, тому, що його листочки схожі на монеткі.Счітается, що це деревце приносить багатство. Його можна побачити в дуже багатьох будинках, установах, офісах. Вважається, що найкраще держак товстянки чи не попросити або купити, а вкрасти. Тоді рослина буде краще розвиватися і принесе прібиль.Отломіте гілочку товстянки і вставте її в землю. Полийте. Зверху накрийте прозорою банкою. Дуже скоро держак дасть коріння. Тоді банку можна снять.Ухажівайте за грошовим деревцем, щоб воно не занепало. Толстянку не слід поливати занадто часто.Навесні потрібно пересаджувати підростаюче деревце в більш просторий горщик.
2
Талісман багатства - грошове дерево - може бути і штучним. Згадайте древнекитайскую легенду про грошовому дереві з золотими монетами на гілках. Китайці вважали, що якщо його потрясти, гроші будуть золотим дощем сипатися в сад вашої жізні.Прізовіте на допомогу свою уяву. Зробіть з дроту деревце. Воно повинно вам подобатися. Потім починайте прикрашати гілки на свій смак. Можна використовувати справжні купюри і монети. просвердливши в них дірочки. Можна купити китайські монети в спеціалізованому магазині. Дірочки в таких монетах вже є.
3
Оберніть дротові гілочки фольгою. Можна пофарбувати їх золотистої або сріблястою фарбою. Підійде також лак для ногтей.Затем застроміть деревце в горщик і закріпіть його пластиліном. Можна прикрасити грошове дерево червоною стрічкою або посадити на його гілки вирізану з картону фігурку дракона. Таке деревце ставлять на південний схід. Адже там, згідно фен-шуй, знаходиться сектор багатства.