Як зробити грошовий талісман своїми руками

Кожна людина мріє, щоб бажання завжди збігалися з можливостями, однак, зазвичай все відбувається навпаки, і виконання багатьох бажань вимагає істотних матеріальних витрат. Як вважають ті, хто схильний вірити в містику, виправити ситуацію можна за допомогою особливих талісманів, причому виготовити ефективний грошовий талісман своїми руками цілком можливо.

 


нерозмінна купюра


Цей грошовий талісман, якщо вірити езотерика, володіє особливою силою. Головне - дотримати всі умови його виготовлення і використання. Вам знадобиться монета або купюра, що дісталася при щасливому збігу обставин, наприклад, при отриманні премії, великого прибутку або спадщини. Варто врахувати, що якщо для виготовлення талісмана ви будете використовувати монету, то і притягувати він буде лише дрібниця, а ось велика купюра приверне більше істотні суми. Головне - зберігати грошовий талісман, і не витрачати його ні за яких обставин.


Щоб купюра або монета почала привертати гроші, покладіть цей грошовий талісман в гаманець так, щоб він не стикався з рештою грошей. Зробити це необхідно при зростанні Місяця.Потримайте купюру або монету так, щоб на неї падало світло Місяця, і тільки потім покладіть грошовий талісман в гаманець.


Рунічний грошовий талісман


Руна Феу символізує достаток грошей і сприяє його досягнення. Ця руна не дає пройти повз вигоди і привертає в життя удачу. Щоб рунічний талісман почав працювати, зображення Феу необхідно нанести на гаманець або сейф. Якщо ваш заробіток залежить від дзвінків клієнтів, руну можна намалювати на телефоні, якщо ж дохід пов'язаний з роботою в інтернеті, ви можете намалювати руну на ноутбуці або комп'ютері.


Головне - намальована руна повинна постійно перебувати поруч з вами, при цьому, намалювавши руну, необхідно вголос вимовити те, що ви від неї чекаєте, як би поговорити з Феу, тільки тоді вона перетвориться в найсильніший грошовий талісман, що залучає багатство і успіх. Слід врахувати, що руна не допомагає в справах, пов'язаних з криміналом і лихварством.


Магніт для грошей


Щоб залучити гроші в свій будинок, можна зробити з намагніченого металу магнітний порошок, обробивши його напилком. Утворилися металеву тирсу потрібно скласти в спеціально підготовлений мішечок і зберігати подалі від чужих очей.Велику силу цього талісману може надати золота фарба, якщо нанести її на металеву тирсу.


Є й інший спосіб виготовлення магніту для грошей. Потрібно взяти мішечок, виготовлений з синьої шкіри, в нього покласти магніт у формі підкови, пташине перо і камінь турмалін. Крім цього, в мішечок необхідно скласти сухі трави: шафран, полин, корицю, чортополох, аніс, кріп і кардамон. Туди ж всипати жменю лушпиння від кедрових горішків. Зберігати цей грошовий талісман потрібно в будинку, подалі від чужих очей.