Як зробити грошовий талісман

У кожного народу є свій грошовий талісман. Слов'яни вішають над дверима підкову, а китайці купують жабу з трьома лапами і монетою в роті. Але значення має не тільки предмет, а й його енергетика. Щоб талісман залучав гроші і поліпшив фінансове становище власника, його потрібно зробити своїми руками.

Талісман можна зробити з каменів, дерева, монет, свічок або ниток. Наприклад, самостійно зшити мішечок з грошима.

Як зробити грошовий мішечок?

Для його виготовлення знадобиться тканина, зелені нитки і стрічка, монети, евкаліптова олія, пелюстки ромашки або троянди. Спочатку шиємо невеликий мішечок. Використовувати потрібно тільки зелені нитки, тому що цей колір символізує фінансове благополуччя.

Кожну монету змащуємо маслом і кладемо в мішечок, туди ж висипаємо пелюстки. Також можна покласти гілочку горіха або кедра. Зауважте мішечок стрічкою і повісьте над дверима або годинами.

Як зарядити талісман енергією?

Щоб грошовий амулет дійсно залучав гроші, його потрібно правильно зарядити. Найпростіший спосіб - силою своєї думки. Коли ви робите амулет, постійно думайте про ваше бажання або велику суму грошей, потім кожен день протягом декількох тижнів тримайте талісман в руках.

Зростаюча Місяць допомагає зарядити талісман.Його потрібно покласти під місячне світло, який принесе силу амулетові і збільшить його потужність.

Як вибрати грошову купюру для талісмана?

Якщо у вас немає часу робити грошові мішечки, талісман можна просто знайти. Це може бути купюра, бажано великого гідності. Звертайте увагу на серію і номер купюри. Серія повинна збігатися з першими буквами ваших прізвища та імені або імені та по батькові. А номер - з двома останніми цифрами вашого року народження. Наприклад, якщо ви народилися в 1985 році, то в номері потрібно шукати 85.

Як тільки ви знайдете потрібну купюру, зберігайте її в затишному місці і ніколи не витрачайте. Це потужний талісман, який приверне великий потік грошових коштів і допоможе в кар'єрі.