Як зробити грошовий переказ з однієї карти на іншу

Практично в кожному магазині приймають кошти за безготівковим розрахунком - пластикові карти виходять на перше місце, відтісняючи паперові гроші на другий план. Як зробити грошовий переказ з однієї карти на іншу і оплатити покупки, не відходячи від каси?

Користуватися пластиковою карткою дуже зручно - якщо паперові асигнації при втраті повернути неможливо, то карту можна заблокувати і зберегти кровно зароблені кошти. Коли баланс порожній, поповнити його легко за допомогою простих дій.

Як перевести гроші з картки на картку, способи

Один з найшвидших варіантів - «Онлайн Сбербанк», при наявності картки Ощад. Щоб користуватися послугою, її попередньо підключають у банківських працівників. Переказати гроші можна через банкомати, які легко відшукати в будь-якому великому супермаркеті, аптеках або банківських відділеннях. Якщо ви не розумієте, як зробити переклад, вам детально розкажуть про тонкощі прямо на місці. Через термінали так само оплачують рахунки за світло, газ, шкільне харчування, інтернет, і багато інших послуг. Існує ще один спосіб - мобільний банкінг, коли ви пересилаєте гроші безпосередньо через мобільний зв'язок.

У плані швидкості, банки стоять на останньому місці - щоб отримати гроші, доведеться зайняти чергу і дочекатися, коли вас обслужать.

Банкомати

Вставте в проріз банкомата пластикову карту, натисніть на екрані кнопку «Грошові перекази» і слідом «На іншу карту». Вам відкриється поле, де необхідно вписати суму, яку ви хочете передати, потім потрібно ввести номер чужій карти. Після забору грошей і підтвердження платежу, система перевіряє вказаний номер і видає чек про виконане дії. Чек зберігайте до тих пір, поки гроші не потраплять на рахунок.

«Онлайн Сбербанк»

Переконайтеся, що ваш пристрій (телефон або комп'ютер) підключено до інтернету. Увійдіть на сайт Ощадбанку, натисніть клавішу «Грошові перекази». Виберіть одну з дій: клієнту банку (Ощад) або приватній особі в іншу банківську установу, якщо карта одержувача відноситься до іншої банківської системи. Переказати гроші можна як за номером пластикової карти, так і за номером телефону, тільки в тому випадку, якщо клієнт зареєстрований в Ощадбанку. Введіть в з'явилася рядок необхідну суму, залиште при бажанні повідомлення абоненту і відправте переклад.Вам тут же прийде повідомлення з проханням підтвердити платіж і перевірити дані (для остаточної відправки введіть числовий код).

«Мобільний банк»

Для перекладу, ви, і ваш майбутній одержувач повинні бути підключені до одного сервісу. Підключитися можна тільки через термінал Ощадбанку. Надіслати віртуальні гроші таким способом не вийде. Після підключення досить відправити повідомлення «переклад» на номер «900», не забудьте про пароль (код, який прийде трохи пізніше для підтвердження дії). У відповідь на смс прийде форма, яку слід обов'язково заповнити: ім'я одержувача, номер телефону. Потім введіть пароль з п'яти знаків. Максимальний ліміт перекладу - вісім тисяч рублів. Даний спосіб найшвидший - гроші приходять через кілька хвилин. Якщо користуєтеся послугою вперше, відправте маленьку суму для перевірки. Іноді люди плутаються, і поповнюють рахунок телефону, а не карти. Комісія складає 1 відсоток, якщо відправляти гроші одному. Переправляння коштів на власні рахунки абсолютно безкоштовні.

Відмінності. За зняття грошей, карта «ВТБ 24» бере п'ятнадцять рублів за одну маніпуляцію. Підключитися можна через особистий кабінет «ВТБ 24».