Як зробити день святом

Будні дні затягують нас, як трясовина. Ми все частіше згадуємо фільм «день бабака »і відчуваємо себе так, як його герой. Встаємо вранці, збираємося на роботу чи навчання, проводимо день в задушливих офісах, приходимо додому втомлені, виконуємо домашні справи і падаємо відпочивати. І так день у день. Але в робочій рутині ми чомусь забуваємо, що життя не може бути Днем бабака. Вона буде такою, якою її робимо ми самі. І зробити зі звичайного дня справжнє свято - в наших силах.
Вам знадобиться
  • Різнобарвні стікери, музика, фотоапарат.
Інструкція
1
Припиніть себе жаліти. Не потрібно говорити і навіть думати, що ви такий нещасний, тому що життя - це суцільна туга. Зрозумійте і твердо закріпіть, що ваше життя - у ваших руках. А значить, і свята в ній організовувати - теж ваш обов'язок. Якщо вам обов'язково потрібен привід для свята, подивіться в календар - http://www.kalen-dar.ru/calendar.
2
Одного настрою для того, щоб відчути свято, звичайно, не вистачить. Тут на допомогу прийдуть звичайні побутові речі, на які ми зазвичай не звертаємо уваги. Наклейте по квартирі різнокольорові стікери з побажаннями і компліментами для себе-коханого.Наприклад: «Вдалого дня!», «Ти зможеш це зробити!», «Ти сьогодні виглядаєш як ніколи!», «Дивись на життя веселіше!». Такі записки неодмінно піднімуть вам настрій з ранку.
3
Зробіть на сніданок звичайну яєчню, але намалюйте на ній кетчупом або іншим соусом посмішку. Порадуйте таким сніданком себе і свою половинку. Увімкніть музичний канал і підспівуйте виконавцям, танцюйте. Танець - хороший засіб для підняття настрою. Та й зарядка з ранку - дуже корисна річ.
4
Увечері не йдіть відразу додому, прогуляйтеся по улюблених місцях в місті. Візьміть з собою фотоапарат, шукайте об'єктивом незвичайні кадри. Можете сходити в кіно або в кафе. Прислухайтеся до розмов людей, іноді це буває дуже забавно.
5
Головне, що ви можете зробити для того, щоб звичайний день став для вас святом - це згадати про те, що життя нам дається один тільки раз. І витрачати її на поганий настрій і рутину ми просто не маємо права. З таким ставленням ви помітите, що подібних святкових днів в вашому житті стане помітно більше.