Як зробити демотиватор в 2018 році

Демотиватори називають зображення на чорному фоні в білій рамці з написом, що виражає відношення автора до якої-небудь події або особи. Напис зазвичай має епатажний або просто гумористичний характер. З'явилися демотиватори як пародія на соціальну рекламу та агітаційні плакати, що закликають читачів відповідати ідеологічно вивіреним нормам поведінки.

Як зробити демотиватор за допомогою онлайн сервісів


Багато інтернет-ресурси пропонують послуги зі створення демотиваторів, наприклад, сайт Демотіватори.ру.
Алгоритм створення демотиваторів на інших сайтів нічим не відрізняється від описаного.
Виберіть вихідне зображення: портрет людини або тварини, пейзаж, знімок події, кадр з відеохроніки і т.д. Якщо картинка знаходиться на вашому комп'ютері, на першій сторінці натисніть посилання «Хочу завантажити зображення зі свого комп'ютера». У новому вікні натисніть «Огляд» і вкажіть шлях до зображення, потім клацніть «Продовжити».

Якщо ви хочете використовувати картинку з інтернету, вам буде потрібно її URL адресу. На сайтах для економії місця і трафіку зазвичай розміщує не саме зображення, а превью, тобто зменшену копію.Клацніть мишкою по картинці, щоб побачити її в повному розмірі. Потім клацніть правою кнопкою миші по зображенню і в контекстному меню вибирайте «Копіювати посилання на зображення».

Поверніться на Демотіватори.ру і клацніть правою кнопкою по полю «Адреса зображення (URL)». У контекстному меню виберіть пункт «Вставити» і натисніть «Продовжити». У наступному вікні виберіть тип постера - звичайний або класичний, і введіть заголовок і текст мотиватора. Якщо ви вкажете звичайний тип постера, шрифт написів буде призначений за замовчуванням. Щоб самому вибрати вид написи, вибирайте класичний тип.

Після введення тексту натисніть «Предпросмотр», щоб побачити результат. Якщо вас все влаштовує, можете зберегти картинку на свій носій інформації або завантажити його на сайт.
Перш ніж вивантажити демотиватор в інтернет, переконайтеся, що його текст і зображення не суперечать законам країни.


Як робити демотиватори самостійноМожна створити демотиватор самостійно, наприклад, за допомогою безкоштовного графічного редактора Paint.net. Створіть новий файл і залийте фоновий шар чорним кольором за допомогою інструменту "Заливка".Якщо ви хочете використовувати зображення з інтернету, скачайте його на свій комп'ютер. Для цього відкрийте картинку в повному розмірі, клацніть по ній правою кнопкою і вибирайте команду «Зберегти зображення як» з контекстного меню.

Клацніть по іконці «Додати новий шар» на панелі шарів. У меню «Файл» вибирайте пункт «Відкрити» і вкажіть шлях до потрібної картинці. Натисніть Ctrl + С, щоб завантажити зображення в буфер обміну. Поверніться до зображення з чорним фоновим шаром, активуйте верхній прозорий шар і вставте зображення клавішами Ctrl + V. Перетягніть картинку в центр інструментом «Переміщення виділеної області».

Створіть новий шар, залийте його білим кольором і натисніть на іконку «Перемістити шар вниз» на панелі шарів. Виділіть білий шар інструментом «Виділення прямокутної області» та натисніть М на клавіатурі. Затисніть Shift, почергово чіпляйте мишкою кутові маркери на виділенні і тягніть їх до центру малюнка, щоб зменшити розмір білого полотна. Воно повинно перетворитися в вузьку рамку навколо картинки. Натисніть Enter.

Знову створіть новий шар і натисніть Т на панелі інструментів. Переднім кольором повинен бути білий.Підберіть розмір шрифту на панелі властивостей і введіть заголовок демотиватор. Затисніть маркер напрямків, перемістіть текст під картинку і натисніть Esc. Створіть ще один шар і введіть пояснювальний текст більш дрібним шрифтом. Додайте його під заголовком. Збережіть демотиватор в форматі jpg командою «Зберегти як» з меню «Файл».