Рада 1: Як зробити демо запис

Призначення демо записи - демонстрація ваших мовних, вокальних, музичних здібностей. Залежно від призначення демо запис може містити пісні, читання тексту, новин (для ді-джеїв та ведучих радіо), інструментальні композиції, саунд-треки. Правильно зроблена і оформлена демонстраційна запис збільшує ваші шанси на досягнення поставлених вами цілей.
Вам знадобиться
  • Ваші кращі треки або записи, що демонструють мовні вміння, CD, супровідний лист.
Інструкція
1
Відберіть краще, що у вас є. Проведіть опитування серед друзів і знайомих, попередньо даючи їм слухати ваші записи, або запрошуючи на концерти і репетиції. Якщо ви претендуєте на роль ді-джея, ретельно продумайте текст, послухайте трансляцію ефіру з іншими ді-джеями. Одного-двох треків цілком достатньо, але вони повинні найкращим чином демонстріровать ваші вміння і талант.
2
Виберіть динамічну і рухливу композицію, щоб поставити її першим треком - якщо ви збираєтеся відправляти в звукозаписну компанію пісні або інструментальні твори. Другим треком, за контрастом - найкрасивішу і ліричну.Прослуховування великого обсягу музики протягом тривалого часу втомлює, тому цікава ритмічна пісня зможе переключити увагу потенційного продюсера на ваш проект.
3
Запишіть ваш трек. Ви можете зробити це в домашніх умовах або на студії. Багато записують музику вдома, використовуючи потужну апаратуру та музичні інструменти (синтезатор, гітара, бас-гітара і ін.). Ті, хто має вже досить великий досвід в звукозапису і хороші навички, можуть здійснити запис в пристойній якості, яке цілком гідно для знайомства з вашою творчістю.
4
Зверніться в професійну студію звукозапису, якщо ви не володієте подібними навичками і відповідною апаратурою. Якщо ж ви хочете записати тільки тексти, то це можна здійснити і в домашніх умовах - досить встановити одну з програм, що дозволяють записувати кілька доріжок одночасно, наприклад, Adobe Audition, Cubase.
5
Запишіть треки на диск у форматі wav. Такий формат показує кращу якість і програється на будь-яких носіях. Назва треків і колективу, а також контактні дані напишіть на самому диску, на коробочці диска і на вкладиші.Коробочка і вкладиш легко можуть загубитися, і буде прикро, якщо ваше твір сподобається, а зв'язатися з вами не буде можливості.
6
Придумайте і реалізуйте авторський дизайн вкладиша або замовте його у художника, тільки не перестарайтеся з оформленням - нехай це буде концептуально, але скромно, стильно, але не химерно. Нехай диск приверне увагу і не викличе глузливу посмішку.
7
Надайте коротку інформацію про себе, переважно контактну. Зазвичай її містить супровідний лист, в якому також необхідно вказати і ваші цілі відправки треків. Не пишіть історію створення групи, ваші перспективи і т.д. Це нікому не цікаво. Ваша основна задача - познайомити продюсера з вашою музикою, в тексті відштовхуйтеся від цього.