Як зробити демку в 2018 році

Трапляється так, що для готового відеокліпу необхідно створити демо-версію, іншими словами, укорочену версію, яка не містила б ніякої зайвої інформації. Часто, переглянувши таку версію відео, користувач приймає рішення, чи буде він завантажувати повну версію.
Вам знадобиться
  • - програма SUPER
Інструкція
1
У тому випадку, якщо вихідні відео збережені на вашому комп'ютері, ви можете зробити демо-версію кліпу з відео-редактора. Щоб це зробити, збережіть укорочену версію кліпу (тобто, таку, яка не буде містити авторську заставку, титри і іншу зайву на даний момент інформацію).
2
Задайте оптимальні параметри для аудіо та відео. У загальному вигляді вони повинні виглядати так: для відео bitrate повинен складати 240 kbps, для аудіо sampling freq 22050 Hz, channels - моно (1), bitrate - 16 kbps. Якщо обсяг вашого кліпу приблизно розраховується по пропорції 1 хвилина відео на 2-2,5 мб., То значить, це в самий раз.
3
Якщо у вас немає початкових кодів відео, то можна піти й іншим шляхом. Як приклад роботи використовуємо найбільш поширені формати - AVI і WMV. Знайдіть програму SUPER, вона безкоштовна і дозволяє працювати з величезною кількістю форматів.
4
Отже, для початку зробіть урізану версію кліпу.Для цього в відео-редакторі (для AVI можна використовувати Virtual Dub. Завантажте програму кліп і обріжте початок і кінець блоків. В меню Video виберіть Direct Stream Copy і збережіть новий файл. Якщо ваше відео в форматі WMV, то вам доведеться пошукати інший редактор .
5
Тепер скачайте, встановіть і запустіть програму SUPER, про яку говорилося раніше. Слідкуйте за тим, щоб при запуску програма не виявлено ніяких помилок. Якщо вона скаже, що місця на диску С недостатньо, можете проігнорувати це попередження. Завантажте програму урізану версію вашого кліпу, виставте параметри для майбутньої демо-версії.
6
Перш за все, виберіть потрібний параметр bitrate, це, мабуть, найбільш важливий параметр. Налаштуйте також параметр аудіо-потоку (20050 Hz, як і говорилося раніше). Інші параметри виставте на свій розсуд. До речі, в віконці OUTPUT ви зможете відслідковувати, що ж у вас виходить в результаті. Після того, як ви виставили всі необхідні параметри, тисніть кнопку Encode.
7
У тому випадку, якщо якість зображення у вашій демо-версії вийшло низьким, а вам важливо, щоб воно виглядало краще, спробуйте виставити параметри Hi Quality, Top Quality або збільшити бітрейт.
Ваша демо-версія готова.Робота з іншими форматами відео не має принципових відмінностей. Удачі вам і творчих успіхів!