Рада 1: Як зробити дельтаплан

Виготовлення дельтаплана є необхідністю для тих, хто займається даним видом спорту. Розглянемо найбільш доступний спосіб виготовлення класичного дельтаплана.
Вам знадобиться
  • Металеві труби для каркаса, троси, міцна качка, 2 колеса.
Інструкція
1
Для його виготовлення потрібно кілька основних деталей: каркас, тросові розтяжка і обшивка. Також доцільно застосувати знімні колеса і пристрій для антіпікіровкі. Велике значення надає діаметр труб для каркаса і якість металу, так як необхідно, щоб він був досить міцний і відносно легкий для вільного підняття в повітря. Від з'єднання труб залежить кінцевий результат і літальна здатність апарату.
2
Необхідно грамотно розрахувати кількість і певні місця роз'ємів, так як від цього залежить міцність і загальна вага конструкції. Бічні і кільову трубу необхідно з'єднувати в носовій області, що забезпечить обтічність дельтаплана. На верхній частині центрального вузла слід прикріпити щоглу, яка одночасно служить опорою для тросів. Нижня частина вузла призначена для розміщення рульової трапеції.
3
Бічний вузол основи дельтаплана є вильчатого конструкцією, так як вузли та з'єднання розміщені окремо для виключення стику труб і аеродинаміки. Рульова система управління являє собою з'єднані між собою боковини і ручку для зручності тримання.
4
Тросова система розташовується в різних вузлах, за рахунок чого і забезпечується надійність кріплення і регулювання керуванням дельтапланом. Дуже важливо вибирати троси високої якості і міцності, щоб виключити ймовірність розривів і відчеплення карабіна.
5
Обшивка дельтаплана являє собою більше естетичну частина конструкції. Основними вимогами до матеріалу є здатність витримувати аеродинамічну навантаження під час польотів, низька ймовірність деформації каркаса. Як правило, цим вимогами задовольняє вітрильна тканину.
6
Таким чином, відповідальний підхід при виготовленні дельтаплана і вибір якісних деталей дозволить отримати відмінний дельтаплан, який буде відповідати всім вимогам безпеки для здоров'я і життя людини, і дозволить отримати масу задоволення від занять улюбленим видом спорту.