Як зробити декупаж в стилі прованс своїми руками

Стиль прованс ідеально підходить для інтер'єру заміського будинку. Але особливо привабливий він в інтер'єрі кухні. Тим більше що прикрасити предмети інтер'єру в техніці декупаж в стилі прованс для кухні легко можна своїми руками.
Вам знадобиться
  • - серветка для декупажу з мотивами в стилі прованс
  • - білий акриловий грунт
  • - акриловий лак
  • - дощечка
  • - губка
  • - акрилові фарби
Інструкція
1
Декупаж в стилі прованс можна зробити на невеликих предметах інтер'єру. Ідеально підійдуть для цього кухонні дощечки. Підібравши серветки для декупажу з традиційними символами Провансу, зробіть декупаж декількох досочек в одному стилі. Ними можна прекрасно прикрасити стіну кухні в стилі прованс.
2
Для того щоб зробити декупаж в стилі прованс, підготуйте поверхню дерев'яних досочек. Пройдіться по ній наждачним папером. Потім покрийте поверхню білим акриловим грунтом. Після того як грунт висохне, обробіть поверхню акриловим лаком. Зніміть з серветки для декупажу два нижніх шару, обірвіть руками край серветки. Потім на файл налийте трохи води, розведеної клеєм ПВА. Покладіть зверху серветку лицьовою стороною на файл.Розправте, щоб не було зморшок. Видаліть надлишки рідини. Притисніть до поверхні дощечки і акуратно зніміть файл. Зачекайте, коли серветка висохне на досочке.
3
Покрийте поверхню дощечки акриловим лаком. Викладіть на палітру акрилову фарбу фіолетового, білого і чорного кольорів. Змішайте, щоб отримати колір ідентичний кольору лаванди на серветці. Нанесіть на суху губку трохи отриманої фарби. Пройдіться по краю дощечки. Для того щоб зробити декупаж в стилі прованс, нанесіть губкою трохи фарби по поверхні всієї дощечки. Промальовувати контуром окремі фрагменти малюнка. Потім покрийте всю поверхню дощечки акриловим лаком. Декорують досочку стрічками або рафією в колір.

Для декупажу в стилі прованс ідеально підійдуть серветки з традиційними символами Провансу: лавандою, травами, півником.