Рада 1: Як зробити декупаж столу

Декупаж - це спосіб декорування поверхні вирізаними картинками. За допомогою даної техніки ви зможете прикрасити будь-який предмет інтер'єру. зробити декупаж столу можна, використовуючи паперові серветки, шпалери або тканину.
Вам знадобиться
  • - стіл;
  • - шпаклівка;
  • - дрібнозернистий наждачний папір;
  • - акрилова фарба;
  • - акриловий лак;
  • - декупажний клей або ПВА;
  • - паперові серветки;
  • - пензлик.
Інструкція
1
Очистіть стіл від бруду і пилу. Старий шар фарби зніміть з допомогою шліфувальної машинки або наждачним папером.
2
Всі тріщини і подряпини на поверхні стільниці зашпаклюйте. Добре просохла шпаклівку обробіть дрібнозернистим наждачним папером.
3
загрунтуйте поверхню столу. Для грунтовки використовуйте акрилові фарби. Нанесіть перший шар, а наступним шаром покрийте після повного висихання першого.
4
Для збереження кольору і фактури столу нанесіть на поверхню прозорий акриловий лак або ґрунтовку під лак.
5
Переверніть стіл і обробіть його внутрішні частини. Ніжки пофарбуйте фарбою. Для декорування нових меблів або ламінованої ДСП досить знежирити поверхню.
6
Візьміть тришарові паперові серветки з відповідним зображенням. Виріжте потрібні елементи.
7
З виворітного боку видаліть два нижніх шару паперу. Викладіть верхній шар з картинкою на суху поверхню, розподіляючи в потрібному порядку.
8
Візьміть спеціальний клей для декупажу або клей ПВА, розведений водою. Дуже обережно нанесіть його на поверхню картинки.
9
Не допускайте скупчення великої кількості клею на серветці, які можуть сильно намокнути і порватися. Слідкуйте за тим, щоб не утворилися складки. Розгладжуйте від центру до країв плоским пензликом.
10
Після того як стіл просохне, прорисуйте окремі контури і елементи декору простим маркером або фломастером. Декорований стіл покрийте лаком два рази.
11
для декупажу столу можете використовувати бавовняну тканину з оригінальним малюнком. Виміряйте ширину і довжину стільниці. Зробіть відповідну викрійку.
12
Клейте тканину на поверхню стільниці клеєм для декупажу або ПВА. На готовий виріб нанесіть кілька шарів акрилового лаку.