Як зробити декупаж обробної дошки своїми руками

Декупаж обробної дошки можна зробити різними способами. Кожна майстриня вибирає для себе найбільш підходящий метод нанесення серветки на дерев'яну поверхню. Але є спосіб, використовуючи який, ви легко, без складочок зможете зробити декупаж обробної дошки своїми руками.
Вам знадобиться
  • - дошки обробні
  • - серветки для декупажа
  • - акриловий лак
  • - клей ПВА
  • - акрилові фарби
  • - губка
  • - кисті
  • - вода
Інструкція
1
Для того щоб зробити декупаж обробної дошки своїми руками, ретельно підготуйте поверхню. Дошку перевірте на наявність шорсткостей і тріщин. Шорсткості зачистите дрібним наждачним папером. Тріщини обробіть шпаклівкою для дерева. Зачекайте, коли все висохне. Обробіть шпаклівкою, протріть вологою серветкою. Нанесіть на дошку для декупажу білий грунт. Це зручно робити губкою, якою миють посуд. Губка повинна бути сухою. Наносите грунт штампувальними рухами. Щоб не забруднити руки, зафіксуйте губку звичайної прищіпкою для білизни. Після того як грунт висохне, нанесіть акриловий лак на дошку.
2
Підберіть серветку для декупажу обробної дошки.Якщо ви робите декупаж вперше, візьміть серветку з білим фоном. Вирвіть мотив із серветки. Покладіть на файл лицьовою стороною. Нанесіть зверху трохи води, розведеної з клеєм ПВА. Розправте серветку так, щоб вона була повністю зволожена. Позбавтеся від зморшок і надлишків води. Покладіть файл на дошку. Файл повинен знаходитися зверху, серветка на дошці. Притисніть серветку, використовуйте для цього м'яку серветку з тканини. Зніміть файл. Серветка повинна залишитися на обробній дошці. Після того як серветка для декупажу висохне, нанесіть на обробну дошку акриловий лак.
3
Для того щоб зробити красивий декупаж обробної дошки своїми руками, використовуйте підмалювання мотиву акриловими фарбами. Викладіть на палітрі кольору, які вам знадобляться. Для того щоб прибрати зайву яскравість, додайте акрилову фарбу білого і чорного кольорів. Змішайте на палітрі до отримання необхідного вам відтінку. Нанесіть пензликом, виділяючи окремі фрагменти. Обробіть край обробної дошки сухою губкою з невеликою кількістю фарби. Спробуйте спочатку на папері, потім наносите на дошку.
4
Після того як все висохне, нанесіть акриловий лак.Використовуйте для декупажу обробної дошки різні елементи. Це можуть бути бантики з мережив, рафії, атласні стрічки.