Як зробити декупаж на тарілці

Для того щоб зробити декупаж на тарілці, зовсім необов'язково мати художню освіту. Головне, мати бажання і необхідні знання про методи роботи в техніці декупаж. Для молодої рукодільниці особливих труднощів не складе зробити декупаж на плоскій поверхні. З тарілочкою доведеться попрацювати трохи довше. Але результат принесе вам масу задоволення і гордості за своє творіння.
Вам знадобиться
  • - плоска тарілка білого кольору
  • - білий акриловий грунт
  • - акрилові фарби
  • - пензлики м'які
  • - акриловий лак
  • - губка
  • - вода
  • - клей ПВА
Інструкція
1
Для того щоб зробити декупаж на тарілці, ми візьмемо плоску тарілку білого або будь-якого іншого кольору. Знежирюємо її за допомогою спирту або рідини для миття посуду. Витираємо тарілку насухо. Губкою наносимо акриловий грунт штампувальними рухами.
2
Грунт на тарілку з малюнком або іншого кольору для роботи в техніці декупаж необхідно нанести кілька разів, щоб повністю приховати первісну поверхню. Кожен новий шар наносимо після повного висихання попереднього шару. Наносимо зверху кілька шарів акрилового лаку, для того щоб грунт не деформовані при нанесенні декупажу на тарілку.
3
Серветку для декупажу поділяємо на три шари. Ми залишаємо самий верхній шар.Обриваємо акуратно малюнок по краю, для того щоб не було різких кордонів. Розводимо клей ПВА з водою у співвідношенні 1/1 і трохи наливаємо на тарілку. Кладемо в центр підготовлену серветку для декупажу та пензликом розгладжуємо складочки, допомагаючи руками. Бавовняної серветкою прибираємо зайву воду.
4
Потім, після того як серветка висохне, покриваємо тарілку кількома шарами акрилового лаку.
5
Тепер робимо підмалювання акриловими фарбами відсутніх фрагментів і виділяємо малюнок. При необхідності застосовуємо контур. Їм добре робити на декупаж різні написи. Покриваємо ще шарами акрилового лаку. Можна використовувати матовий або глянцевий лак.
6
На закінчення приклеюємо кріплення до тарілки і вішаємо на стінку. А можна подарувати, якщо не шкода. Хоча, даруйте, ще зробите декупаж на тарілці. Адже це так захоплююче, відчути себе художником.