Як зробити декупаж на пляшці

За старих часів декупаж називали мистецтвом бідних. Чому бідних? Тому що красу створювали буквально з нічого. Оволодівши нехитрої технікою декупажа, ви зможете прикрасити практично все в своєму будинку - посуд, меблі, дзеркала, квіткові горщики. За допомогою декупажа ви можете зробити зі звичайної коробки для взуття оригінальну упаковку для подарунка, з бляшаної банки - витончену шкатулку, а з порожньої пляшки - вазу.
Вам знадобиться
  • Порожня пляшка, серветка, ножиці, декупажний клей або клей ПВА, губка, валик, лак, акрилові фарби по склу, пензлик.
Інструкція
1
Для початку виберіть пляшку, яку ви хотіли б бачити в якості вази. Не женіться за витонченими вигинами, пам'ятайте: чим простіше форма пляшки, тим простіше вам буде її задекупажить.
2
Візьміть серветку з вподобаним вам малюнком і акуратно виріжте його ножицями. А тепер уважно розгляньте серветку. Як ви бачите, вона складається з декількох шарів паперу. Відокремте верхній шар з малюнком. Не хвилюйтеся, він досить міцний. З ним ви і будете далі працювати.
3
Якщо ви не змогли купити спеціальний декупажний клей - нічого страшного.Візьміть клей ПВА, додайте в нього трохи води, змастіть ваш малюнок і акуратно приклейте до пляшці. Розгладжують аплікацію від центру до країв, але тут вже будьте обережні - її легко порвати. Приклеєний малюнок розрівняйте валиком, а надлишки клею видаліть за допомогою губки.
4
На цьому етапі ви можете зупинитися. А якщо є бажання, візьміть акрилові фарби по склу та затонуйте пляшку. Можете приклеїти черепашки, намистинки, намалювати контуром візерунки - робіть все, що підкаже вам ваша фантазія.
5
Після того, як пляшка підсохла, її потрібно покрити лаком. існують спеціальні декупажні лаки, однак, деякі умеліци покривали свої вироби навіть прозорим лаком для нігтів. Чим скористаєтеся ви - вирішуйте самі. Винесіть готовий виріб на балкон, де воно підсохне і провітриться від запаху лаку. Все, ваша оригінальна ваза в стилі декупаж готова!