Як зробити декоративну вазу з дроту

Для того щоб внести в інтер'єр додаткову родзинку, досить невеликого мотка мідного дроту. Зараз ви дізнаєтеся, як проста дріт перетвориться в декоративну вазу.
Вам знадобиться
  • - міцна мідний дріт;
  • - кусачки;
  • - ножиці;
  • - темна изолента;
  • - обрізки тканини;
  • - гарячий клей.
Інструкція
1
Насамперед зробіть основу для майбутньої декоративної вази. Для цього від дроту відріжте шматок необхідної довжини і загніть його або за формою квадрата, або у вигляді кола, але не фіксуйте кінці.
2
Тепер від мідного дроту для стінок майбутньої декоративної вази відріжте однакові по довжині шматки. Їх кількість може бути будь-яким, в нашому випадку 6. Потім на кінцях кожного відрізка зробіть невеликі петельки. Для цього потрібно загнути кінці дроту і закрутити навколо підстави. Якщо бажаєте сховати краю петельок, то обмотайте їх за допомогою темної ізоляційної стрічки.
3
В утворені на краях дроту петельки всуньте заздалегідь підготовлену круглу або квадратну основу. Насадивши на основу все мідні відрізки, зафіксуйте її краю за допомогою ізоляційної стрічки. Потім з дроту виріжте невелике коло, який буде грати в декоративній вазі роль горлечка, і точно таким же чином скріпіть його з прутами дроту.
4
Щоб декоративна ваза не виглядала нудною, необхідно додати до неї дві перемички. Одна перемичка повинна бути точно такого ж розміру, як і підстава вироби, а друга - як горлечко. Виготовивши дані деталі, зафіксуйте їх на виробі ізоляційною стрічкою.
5
Взявши тканину, розкроїте її так, щоб вийшли відрізки, ширина яких дорівнює одному сантиметру. Отриманими деталями обкрутить каркас вироби. Не забувайте час від часу фіксувати тканину гарячим клеєм і стежте за тим, щоб ніде не просвічувала изолента. Декоративна ваза з дроту готова!