Як зробити декоративну млин

Все частіше прикрасою газону і садів стають невеликі декоративні млини. Це стародавня споруда, яке дійшло до наших днів. Кожен може зробити її своїми руками з підручних матеріалів, адже для цього не потрібно якихось спеціальних знань.
Вам знадобиться
  • Фанера, бруски, олівець, лінійка, вагонка, саморізи, металеві куточки, пила, електрорубанок, колесо автомобіля, металева вісь.
Інструкція
1
Зробіть каркас стін і підстави. Для основи млини цілком достатньо фанери одинички. Верхній розмір повинен вийти 30х30см, а нижній - 50х50 см. Використовуючи чотири бруска з розмірами 5х5см, з'єднайте низ і верх.
2
Симетрично розмітьте майбутнє місце кріплення брусків, які будуть використовуватися як напрямні. Розкреслите фанеру олівцем хрест на хрест і відзначте від кутів (в сторону лінії) приблизно 7 см. Це потрібно для того, щоб знизу вийшов відлив під час обшивки вагонкою. Аналогічно робите зверху. З'єднайте верх і низ. Використовуйте саморізи і металеві куточки для жорсткості всієї конструкції.
3
Набейте вагонку на зібраний каркас. Відпиляєте краю сабельной пилкою.
4
Каркас даху зробіть за принципом трикутника з рівнобокими сторонами. Додатково використовуйте елементи з'єднання, це дозволяє додати міцність даху.Забийте на поперечки розкладку. На це місце ви потім встановіть вісь вітряка. Обшивають дах так, як ви самі цього захочете. Тут все в ваших руках.
5
Закріпіть вертушку. Для цього можна розібрати зламану пральну машину, де є металева вісь. Закріпіть на цю вісь колеса автомобіля і вставте в бруски з отворами (елементи з'єднання). На кінці закріпіть пластикову втулку, яка буде використовуватися для обертання лопатей.
6
Зробіть лопаті. Для цього візьміть 2 бруска, перетин яких 1,5х4 см. Поміряйте відстань від підстави до осі на вподобану довжину (лопаті можуть бути різної довжини, тут вирішувати тільки вам).
7
Після цього проточите брусок на електрорубанки під невеликим кутом. Це необхідно для того, щоб надати лопатей нахил. Нахил робіть до середини бруска і обов'язково в одну сторону, а від середини бруска і до кінця нахил зробіть в протилежну сторону. Як матеріал для лопат можете використовувати прості деревинки.