Як зробити декоративне дерево

дерево символізує вірність, силу, мир і просвітлення. У християнстві, в іконопису, дерево - це символ дарованої Богом життя. Адже не дарма кажуть "Древо Життя". дерево як би з'єднує небо і землю. Воно надійне, плодоносне. Часто прикрасити будинок деревом - це інтуїтивне прагнення стабілізувати ситуацію в родині, закріпити мир і спокій, приділяти більше уваги духовному зростанню. Як би там не було, порив цей прекрасний і здійснити його нескладно.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - клей;
  • - старі газети;
  • - сухий стовбур;
  • - монтажна піна;
  • - фарба для графіті;
  • - декоративні прикраси.
Інструкція
1
Можна зробити дерево прямо на стіні. Для цього потрібно олівцем накреслити контури дерева. Стовбур його потрібно покрити ковбасками, скачати з зім'ятої газети або серветок. Їх потрібно приклеювати уздовж стовбура клеєм ПВХ, а коли вони просохнуть, покрити коричневою фарбою. У підсумку вийде фактура дуже схожа на кору дерева. Листя у такого дерева також можна зробити об'ємними - з паперу. Щоб зробити дерево плодоносним, його можна прикрасити пластмасовими плодами. І ще поселите на гілки мудру сову.
2
Щоб зробити об'ємне дерево, необхідний сухий стовбур дерева. У відерці або вазі його потрібно закріпити за допомогою монтажної піни.Коли піна висохне, стовбур можна пофарбувати фарбою з балончика. Вибір кольору - справа особистих уподобань і фантазії. Піну можна прикрити квіткової ароматом, Гілки прикрасити за бажанням - листям, кулями, сплетеними з гілочок, штучними квітами і плодами. А можна створити дерево, у якого замість листя будуть кристалічні камені, смайлики, або монетки.
3
Ще один варіант штучного дерева для дому - дерево, елементи якого сплетені з бісеру та каміння. Щоб створити таке дерево, потрібно придбати книгу з бісероплетіння, придбати бісер, каміння, дріт, нитки і точно слідувати інструкціям книги. Закріпити готове дерево в вазочці можна також за допомогою монтажної піни.