Як зробити декоративний склянку під олівці просто і швидко

У магазинах продається безліч канцелярських товарів, але вони всі однакові. Однотипні канцелярські набори можна зустріти в будь-якому офісі та будинку. Давайте зробимо яскравий і нестандартний стаканчик для олівців.

Для роботи вам знадобиться то, що є в кожному будинку:
1. жерстяна банка з під розчинної кави (можна скляну підходящої форми і розмірів, за бажанням),
2. нитки, які у вас залишилися від в'язання, вишивання (а адже хтось викидає крихітні клубочки, які залишаються після такого рукоділля ...),
3. прозорий клей, наприклад «Момент-кристал»,
4. спиці відповідного розміру (розмір спиць залежить від товщини наявних ниток).

Що робимо:
1. Виміряйте довжину кола основи банки і її висоту - це ширина і довжина майбутнього в'язання.
2. В'яжіть лицьовій гладдю прямокутне полотно пов'язуючи різнокольорові шматочки ниток один з одним, щоб вони були розташовані хаотично і в'язання вийшло максимально строкатим. Якщо не подобається лицьова гладь, можна використовувати спосіб «панчішне в'язання», букле або інший щільний малюнок.
3. Зшийте пов'язаний прямокутник, щоб вийшла труба, висота якої дорівнює висоті банки.
4.Натягніть на банку в'язаний чохол і приклейте верх і низ в'язання до банку. Зачекайте поки просохне.

Увага! Розміри отриманого в'язаного прямокутника повинні бути трохи більше розмірів банки, щоб краю банки не було видно зверху і знизу.

До речі, Зверніть увагу на таку тонкість: якщо ви хочете в'язати полотно ажурним малюнком (з дірочками), треба між банкою і в'язаним чохлом треба буде помістити щільну кольоровий папір або тканину, інакше банку буде некрасиво просвічувати крізь малюнок.