Як зробити декоративний камін своїми руками

Новорічний декор для багатьох жінок - це спосіб зробити свій будинок ще затишніше і створити атмосферу свята. А що ж, що не камін, створює цю атмосферу в холодні вечори. Звичайно, декоративний камін не додасть тепла в вашому домі, зате здорово підніме настрій і буде радувати вас не один рік. А найголовніше - робиться він з мінімальними витратами.
Вам знадобиться
  • - звичайні картонні коробки
  • - клей
  • - пінопласт
  • - канцелярський ніж
  • - біла акрилова фарба
  • - газети
Інструкція
1
В першу чергу необхідно зробити каркас для каміна. Для цього нам знадобляться звичайні картонні коробки. Їх потрібно підбирати в залежності від того, який ви б хотіли по висоті і ширині камін. Найзручніше взяти дві однакової висоти коробки (вони будуть з боків) і одну поменше на 10 см (вона буде зверху).
2
Далі склеюємо їх разом буквою П, створюючи каркас каміна. Для більшої стійкості конструкції потрібно приклеїти підставку з того ж картону. Якщо ви хочете камін, який буде служити вам ще довгі роки, то можна зміцнити його зверху, приклеївши ще шар картону. Тоді можна буде не боятися складати на нього невеликі речі.
3
Щоб камін було простіше зафарбовувати потрібно обклеїти місця, де ми склеювали між собою коробки. Простіше кажучи, заклеює все тріщини газетою, щоб їх не було видно.
4
Зафарбовуємо все акриловою фарбою і даємо висохнути.
5
Для імітації цеглинок беремо лист пінопласту і вирізаємо прямокутники однакової форми. Якщо лист занадто товстий, то кожен прямокутник можна розрізати навпіл, щоб цеглинки не були надто опуклі.

6
Приклеюємо цеглинки в шаховому порядку.
7
Готовий камін можна прикрасити як ви того побажаєте. Дуже красиво виглядають на ньому різдвяні шкарпетки, а всередину каміна можна покласти гірлянду білого або жовтого кольору.