Як зробити декоративні свічки

свічки являють собою уособлення затишку, спокою і романтики. Спробуйте зробити їх самостійно, так ви цікаво проведете вільний час і внесете в інтер'єр родзинку. Виготовити декоративні свічки не складе особливих труднощів.
Інструкція
1
Виберіть основу. Знайдіть найдешевші і звичайні свічки. З воском важко працювати новачкам, так як він не такий пластичний, як стеарин, тому візьміть краще стеаринові.
2
Вийміть гніт. Гніт - серце будь-якої свічки. Він сплітається зі звичайних бавовняних ниток. Візьміть гніт зі звичайної свічки.
3
Виберіть форму. Тут є два варіанти. - Можна використовувати форму, звідки свічка вийматися не буде. Наприклад, можна використовувати шкаралупу від кокосового горіха. Цю форму ви можете красиво розписати фарбами і здивувати гостей.
- Можна зробити декоративні свічки, використовуючи форму, з якої потім ці свічки можна витягти. Для цієї мети підійдуть пластмасові упаковки від різних продуктів, баночки з-під крему, бляшані й поліетиленові банки, дитячі формочки і багато іншого.
4
Розтопіть основу. Віск можна розтоплювати на водяній бані. Як правило, віск плавиться до 50 ° С.Не забувайте про обережність, так як віск може спалахнути. Гасити його краще содою.
5
Зробіть кольорову свічку адже, як правило, декоративна свічка відрізняється своєю оригінальністю, формою і кольором. Як надати свічці потрібний колір? Найлегший спосіб - фарбування свічки восковими різнокольоровими крейдою. Деякі умільці занурюють білі свічки в кольоровий сплав парафіну з воском. Для виготовлення різнобарвною свічки потрібно залити стеарин одного кольору в ємність, після охолодження додати стеарин іншого кольору і так далі.
6
Зафіксуйте гніт. Гніт потрібно зафіксувати в розплавленої масі. Зробіть на дні форми невеликий отвір, щоб гніт міг «пройти». На кінці гніту зробіть вузлик і прикріпіть гніт на дно клеєм. Вільний кінець прив'яжіть до середини дроту або зубочистки і покладіть її по центру.
7
Залийте масу в форму. Форму змастіть рослинною олією. Доведіть температуру маси до 80 градусів за Цельсієм. Акуратно влийте в ємність. Переконайтеся, що маса повністю охолола. Щоб легко вийняти свічку, форму з нею помістіть під гарячу воду. Щоб свічка довше горіла, умочіть її в підсолену воду.
8
Прикрасьте свічку.За допомогою запальнички або фена можна оплавити краю. Можна розписати свічку акриловими фарбами, прикрасити блискітками або декорувати серветкою. Візьміть вподобану серветку, виріжте її за розміром, оберніть свічку. Нагрітим ножем або ложкою розгладьте серветку, щоб вона просочилася воском. Вийде оригінальний малюнок.
9
Як бачите, зробити декоративні свічки не складає великих труднощів і витрат. Проявіть трохи фантазії і насолоджуйтеся результатом роботи.