Як зробити декоративні фігурки з бетону, дерева для саду самому

Новий дачний сезон - це чудовий час для оновлення саду і реалізації творчих ідей. До речі, прикрасити сад оригінальними фігурками з бетону і дерева можна і самостійно.

Декоративні фігурки з дерева для садуНовий дачний сезон цілком доречно починати з декоративного прикраси власного ділянки. При цьому допомога фахівців може і не знадобитися. Для того щоб заощадити кошти і висловити свою індивідуальність, можна самостійно зробити цікаві фігурки і дерева і бетону, які прикрасять ваш сад.

Мабуть, саме дерево є найпопулярнішим і недорогим матеріалом для створення садових скульптур. Досить буде підібрати підходяще колоду, корч або пеньок незвичайної форми, обробити їх і отримати оригінальну декоративну фігурку. Наприклад, якщо виникло бажання виготовити фігурку зайчика, необхідно запастися лобзиком, цвяхами, наждачним папером, фарбою, лаком, фанерою і звичайним колодою. Все це можна легко відшукати на садовій ділянці.

Для початку відпиляйте частина колоди під кутом 45 градусів. Ретельно відшліфуйте поверхню заготовки і дайте їй просохнути.Після цього покрийте її фарбою або лаком. Вуха і мордочку необхідно вирізати за трафаретом спеціально підібраним лобзиком. Тепер намалюйте на мордочці очі і рот, а інші деталі розфарбуйте на свій розсуд. Вушка і ніс доведеться прикріпити гвоздиками. Також за бажанням можна додати якісь додаткові деталі. От і все. Залишається тільки встановити дерев'яного зайчика в вашому саду.

Як створити бетонні фігурки для саду?Садові скульптури з бетону легко можуть стати центром вашого дачної ділянки або ж використовуватися для декорування конкретних об'єктів. Бетонної конструкції можна надати будь-яку форму або розмір без особливих зусиль. До речі, рідкий скульптурний бетон вважається дуже пластичним речовиною.

Бетонну фігурку для саду можна зробити і власними руками. Для цього вам знадобляться певні матеріали. Розчин потрібно буде змушують з клею ПВА, цементу і води. З металевої арматури і дроту буде зібраний каркас майбутньої скульптури. Обов'язковим атрибутом повинна стати готова пластикова або силіконова форма. Для створення малюнка на поверхні фігурки будуть потрібні: долото, наждачний папір і шило.Також не забудьте про придбання водовідштовхувальним грунтовки для бетону і оздоблювальних матеріалів.

Отже, почніть процес зі створення каркаса, а потім замішати розчин бетону. За консистенцією він повинен вийти досить густим. Цією масою заповніть металевий остов або залийте обрану ємність. Наявні в каркасі порожнини також потрібно заповнити, щоб фігурка вийшла досить легкою. Потім на поверхні скульптури слід виконати малюнок і можна відправляти декор на сушку. Сохнути він повинен в тіньовій стороні, інакше можлива поява тріщин на скульптурі. Так утворюється поверхневий міцний шар. Після цього форму фігурки можна буде змінити підручними засобами при бажанні. Через два-три дні покрийте виріб ґрунтовкою і пофарбуйте його за своїм смаком.