Як зробити декорації для фото

Якщо ви захоплюєтеся обробкою фотографій і любите оточувати зображення в рамки, то вам не завадить встановити на комп'ютер програму «ФотоДЕКОР» - додаток, що дозволяє за кілька кроків перетворити фото, застосовуючи до нього різні прикраси, рамки і ефекти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма «ФотоДЕКОР»;
  • - зображення для обробки.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер програму «ФотоДЕКОР», яку можна завантажити з офіційного сайту або з будь-якого іншого, де представлений софт для роботи з графічними зображеннями.
2
Відкрийте програму, клікнувши по ярлику на робочому столі, який автоматично з'являється в процесі установки програми, або знайдіть його в списку програм в меню «Пуск».
3
Тепер додайте в проект зображення, яке потрібно обробити. Зробити це можна кількома способами: в меню «Файл» на верхній панелі інструментів вибрати опцію «Відкрити фото» або одночасно натиснути клавіатурні клавіші Ctrl + O, також можна натиснути на панелі інструментів піктограму з написом «Відкрити» або в правій частині робочого вікна клікнути напис «Відкрити фотографію».Після чого у вікні, вкажіть місце розташування потрібного зображення, відкрийте містить фото папку, мишкою виділіть картинку і натисніть кнопку «Відкрити».
4
Після додавання зображення в проект автоматично відкриється режим редагування фото. Скориставшись ним, пересуваючи за шкалою повзунок, ви можете змінити яскравість, контрастність, насиченість, відтінки, баланс зображення, а також виконати інші зміни, зокрема повернути і кадрувати фото. Після редагування натисніть кнопку «Застосувати», для скасування змін натисніть «Скидання».
5
Для обробки зображення виберіть у меню «Файл» пункт «Вибрати оформлення», для цієї ж мети можна використовувати клавіші Ctrl + J або кнопку «Обробка» на панелі інструментів. У новому вікні відкриється список доступних розділів: редагування, автоматичне поліпшення, ефекти, шаблони рамок, генератор рамок, кордони, шаблони листівок, шаблони колажів, написи, ефекти, маски, акцентування прикраса. У ці ж розділи ви також можете перейти і з правої частини робочого вікна програми. Для цього просто виберіть в списку потрібний вам пункт.
6
Щоб накласти на фото красиві рамки, зробити з нього листівку, календар, відкрийте розділ «Шаблони листівок», потім виберіть один з наявних розділів: святкові, дитячі, незвичайні, календарі, романтичні, універсальні, відзначте вподобану рамку і натисніть кнопку «Перегляд», щоб ви змогли уявити, як буде виглядати ваше фото після обробки. В основному вікні, якщо потрібно, змініть розмір зображення, підігнавши його за допомогою мишки під рамку. Потім натисніть кнопку «Застосувати».
7
Якщо ви хочете додати до фото написи або додаткові прикраси, відкрийте відповідні розділи, виберіть у вікні перегляду відповідну картинку або натисніть кнопку «Додати нову напис», вибравши для неї шрифт, розмір, колір тексту, його стиль, форму і положення. Кнопкою «Застосувати» закріпіть результат.
8
Після всіх внесених на фото змін, збережіть готове зображення, використовуючи відповідну опцію в меню «Файл» (Ctrl + S) або кнопку «Зберегти» на панелі інструментів, виберіть тип зображення, вкажіть папку призначення для обробленого фото. Також можете скористатися функцією «Швидкий експорт» в меню «Файл».
9
Роздрукувати готове фото можна прямо з програми, вибравши відповідну опцію і вказавши розмір зображення, положення на сторінці і застосувавши необхідні настройки друку.