Як зробити декор підлогових підставок для квітів

Квіти - прекрасний елемент декору квартири. Цікаве оформлення інтер'єру можна створити, розміщуючи рослини не тільки на підвіконні, але і в інших куточках будинку, використовуючи для цього підлогові підставки для квітів.

З чого виготовити квіткову підставку


Оригінальні, цікаво декоровані підставки додадуть в інтер'єр затишку, додадуть йому пікантну родзинку. Підлогові стійки можуть бути високими і низькими, широкими і вузькими, розрахованими на кілька квіткових горщиків і на один. Матеріал для підставок також різноманітний:
- метал;
- дерево;
- пластик;
- кераміка.

У магазинах великий вибір готових стійок, але, проявивши фантазію, можна пристосувати під підставки прийшли в непридатність побутові предмети і підручні матеріали. Наприклад, квіткову підставку можна виготовити зі старої драбини, пофарбувавши її або обплетені яскравою білизняний мотузкою.

Для цього знадобиться столярний клей і моток мотузки. Деталі сходів заґрунтувати білим кольором, після висихання фарби стійки промазати столярним клеєм і щільно обплести. Потім оплетку покрити лаком в два шари.

Стілець перетворюється ...


Підійде в якості підставки для кашпо непотрібний стілець аботабурет. Треба добре зачистити дерево наждачним папером, пофарбувати в бажаний колір або декорувати в техніці декупаж. Для цього знадобляться тришарові серветки, пензлик тонка, клей для декупажу, лак. Від серветки відокремте барвистий шар, виріжте картинку, прикладіть до декоруємої елементу, промажте клеєм зовнішній шар від центру. Коли клей висохне, покрийте малюнок на два шари лаком для захисту від пошкоджень.

Зніміть сидіння, в утворилися «гніздо» поставте горщик. Кілька додаткових штрихів у вигляді стрічок і підставка прикрасить собою інтер'єр кімнати. Цікавий результат можна отримати, наклеївши на спинку стільця малюнок з яєчної шкаралупи і покривши його лаком.

Треба взяти кілька яєчної шкаралупи, очистити від плівок, просушити і невеликими, приблизно 5-7 мм, фрагментами наклеїти на нанесений малюнок. Для цієї мети підійде клей ПВА.

Ідеї ​​для декорування підставок для квітів


Гарну підставку можна виготовити з невеликого столика або табурета, декорувавши його мозаїкою з відходів (бою) керамічної плитки або прикрасивши плоскими різнокольоровими камінцями.Оригінально виглядає стійка з стрижня від торшера, з нанизаними на нього кашпо у вигляді драбинки.

Звичайну металеву підставку для квітів можна перетворити в казкове дерево, прикрасивши її квітами з фанери, обклеєними картинками в стилі колаж. Цікава ідея для декору стійки з металевих прутів - обплетення паперовими трубочками. Звичайно, це трудомістка робота, але кінцевий результат - приголомшливий. Плетінку покрийте непрозорим лаком, і ніхто не здогадається, з чого зроблена ваша стійка.

Незвичайна красива підставка для квітів дозволить згрупувати рослини в композиції і послужить прикрасою будинку.