Як зробити дефрагментацію комп'ютера

Якщо у вас є в наявності комп'ютер, ви, напевно, знаєте, що треба періодично виконувати дефрагментацію. Цей процес допомагає покращувати роботу того диска, над яким проводилися подібні роботи. На даний момент часу в інтернеті користувачі задають багато питань, які пов'язані з процесом дефрагментації. Щоб правильно виконати дану операцію, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК
Інструкція
1
Для початку дефрагментації диска зайдіть в «Пуск». Знаходьте і відкриваєте «Панель інструментів». Зробіть класичний вид. Перейти можна в лівому правому куті. Це дозволить вам знайти значок «Адміністрування».
2
Двічі клікніть по даному значку. Далі спробуйте знайти значок, який називається "Керування комп'ютером". Там розташований значок «Оперативна пам'ять», за яким ви перейдете в «Дефрагментацію диска».
3
По ньому натискаєте два рази мишкою і потрапляєте в потрібний сервіс. Там вибираєте диск, на якому є пошкоджені файли.
4
Можна піти іншим шляхом. Заходьте в «Пуск». Вибираєте «Усі програми» і «Стандартні».
5
Йдете в папку «Службові». Там розташований файл «Дефрагментація диска».У ньому знаходиться список наявних дисків на комп'ютері. Якщо ви користуєтеся Windows XP, потрібно зробити аналіз логічної структури диска.
6
У вікні «Дефрагментація диска» є кнопка «Аналіз». Натисніть її. Програма автоматично зможе протестувати структуру.
7
Потім можна сміливо приступати до самої дефрагментації. Якщо під час цього процесу щось знадобиться, ви можете натиснути кнопку «Пауза», і дефрагментація призупиниться.
8
Весь процес даної процедури займе приблизно хвилин 40. В результаті помилки будуть виправлені, а диск почне краще працювати.