Як зробити дефрагментація диска

При збереженні, редагуванні, переміщенні і видаленні файлів на жорсткому диску, структура файлів розбивається на фрагменти - фрагментируется. Частини змінених файлів розкидаються в далекі один від одного сектори вінчестера. З кожною новою перезаписом файлів, робота комп'ютера сповільнюється, і файли відкриваються все довше і довше тому, що жорсткого диска доводиться шукати уривки інформації в різних секторах пам'яті.
Інструкція
1
Для прискорення пошуку фрагментів файлів і файлових систем в ОС Microsoft Windows створена така функція, як дефрагментація диска. Вона займає досить багато часу, іноді до десятка годин, в залежності від ступеня роздробленості файлів і фізичного обсягу вінчестера, але виконується досить просто в фоновому режимі.
Для ручного запуску програми дефрагментації, клацніть на ярлику «Мій комп'ютер», виберіть бажаний жорсткий диск, наприклад, (C :). Клацніть по ньому правою кнопкою миші, і виберіть «Властивості» в контекстному меню.
2
У вікні властивостей виберіть вкладку «Сервіс» та натисніть на кнопку «Виконати (дефрагментацію)» у вікні «Дефрагментація диска».
3
У діалоговому вікні дефрагментації жорстких дисків виберіть те (за замовчуванням він вже був обраний в попередньому пункті), спочатку аналізуйте його,натиснувши «Аналізувати». Після аналізу кластерів, приступайте до дефрагментації, натиснувши кнопку «дефрагментірован». Тепер залишилося дочекатися закінчення дефрагментації.