Як зробити Діда Мороза

Новорічні свята не за горами, а це означає, що вже пора подумати про оформлення інтер'єру. Головний символ Нового року в Росії - Дід Мороз, тому він повинен бути присутнім в кожному будинку, нехай навіть в образі іграшки. Щоб його зробити, не потрібні дорогі і малодоступні матеріали. Фоам-папір легко замінити на фетр або тканину, клейовий пістолет на "Титан" або густий клей ПВА, а пінопластові кулі на саморобні або пластикові ялинкові кульки.
Вам знадобиться
  • - фетр і / або фоаміран (фом);
  • - клейовий пістолет;
  • - 2 пінопластових кулі;
  • - 3 дерев'яні палички;
  • - чорний маркер;
  • - рум'яна або пастельні крейди.
Інструкція
1
Для зручності роботи з кулею поставте його на склянку. Розріжте одну кулю навпіл - 1 половина стане тулубом, друга - підставкою.
2
Наклейте приблизно на одну третину кулі шматок фоамірана або фетру тілесного кольору - це буде видима частина обличчя Діда Мороза. Робиться це для економії матеріалу такого відтінку, адже у тих, хто робить ляльок, він швидше за все закінчується.
3
Решта дві третини обклейте будь-яким іншим кольором. Якщо ви працюєте з фоаміраном, нагрійте його за допомогою праски і відразу ж натягніть на кулю.Якщо фоамірана у вас немає, наріжте фетр на сектора (як шкірку у апельсина або карту світу на глобусі по меридіанах). Тоді він ляже на кулю без зморшок.
4
Щоб зробити бороду, вуса і волосся, наріжте білий фоаміран або фетр на смужки і кожну надріжте поперек. Повинна вийти "гребінець". ФОМ нагрійте на підошві праски, щоб волосся завилося.
5
Наклейте волосся по верхній межі особи, бороду і вуса - по нижній.
6
Зробіть шапку з червоного матеріалу
7
Під бородою приклейте шию - обклеєний матеріалом тілесного кольору циліндр з пінопласту. Замість нього можна взяти кришку від невеликої пляшечки або баночки.
8
Шию приклейте до верхньої частини однієї з півсфер.
9
Зробіть ноги, обклеївши їх червоним матеріалом. Приклейте до підставки та тулубу.
10
Прийшла черга шуби Діда Мороза. Тут теж можна обійтися тільки клейовим пістолетом, а можна зшити шубу. У першому випадку рукава з рукавицями наклеюються на основу, в другому випадку можна відразу шити з рукавами.
11
Намалюйте Дідові Морозу особа за допомогою маркера або підводки для очей. Ніс і щоки розфарбуйте рум'янами.
12
Залишилося дати іграшці в руки палицю, зроблений з третьої палички, і мішок з подарунками.А також задекорувати підставку і прикрасити костюм і шапку цього героя. Все готово. Тепер ви знаєте, як зробити Діда Мороза своїми руками.