Як зробити дартс

дартс зародився кілька століть назад і став традиційною грою в США, Великобританії, Нідерландах. Матчі з цього виду спорту проводяться щорічно на самих різних рівнях - від аматорськи змагань до Чемпіонату світу. Долучитися до традицій і почати шлях до професійного дартс можна і в домашніх умовах, зробивши мішень і дротики своїми руками.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - свинець;
  • - дерев'яний брусок;
  • - дерев'яна дошка;
  • - папір;
  • - клей;
  • - циркуль;
  • - фарба.
Інструкція
1
Дротик складається з трьох частин: стрижня, тіла і хвостового оперення. Почніть його виготовлення з стрижня. Від мотка дроту діаметром 3 мм відріжте шматок завдовжки 12,5 см. Його кінець заточите настільки, щоб вістря встромляли в дерево. Довжина заточеного ділянки не повинна перевищувати 1 см.
2
Відлийте тіло дротика. Візьміть дерев'яний брусок, просвердлите в ньому отвір діаметром 6 мм і глибиною 3,5 см. Для заливки вам знадобиться свинець - його можна нарізати маленькими шматочками зі старого кабелю. Складіть відрізки в сталеву посуд і розтопіть. Залийте рідкий свинець в дерев'яну форму, а після повного остигання сокирою розколіть брусок.У тілі дротика просвердлите поздовжнє наскрізний отвір діаметром 3 мм.
3
Залийте в отвір клей для металу і надіньте тіло дротика на стрижень: надягайте з боку вістря, в 2 сантиметрах від нього закріпіть тіло і залиште до висихання клею.
4
Виріжте з ватману або паперу для акварелі заготовки для хвостового оперення в формі рівнобедрених трикутників. Висота деталі дорівнює 4 см, а ширина підстави - 3 см. Виріжте чотири заготовки і зігніть їх по центральній осі навпіл. Промазав клеєм «крила» деталей, прикладіть їх один до одного. Важливо не притискати їх відразу, а залишити в центрі отвір. Протягнувши кінець дротика в цей отвір, притисніть хвіст до стрижня і притримуйте, поки клей не висохне.
5
Зробіть мішень для дартсу. Візьміть дерев'яну дошку товщиною не менше 1,5 см. Випиляєте з неї квадрат зі стороною 50 см. За допомогою циркуля накресліть на заготівлі три кола радіусом 6,35 мм ( «яблучко»), 107 мм (кільце «потроєнь») і 170 мм (кільце «дабл»). Від кожного кільця відступите всередину по 8 мм і прокреслите окружності.
6
Все кругле поле розділіть на 20 рівних секторів, як це показано на малюнку. Підпишіть над кожним сегментом число, що позначає кількість очок.Акриловою фарбою розфарбуйте клини поля по черзі в чорний і білий кольори (сегмент з 20 очками - чорний, 1 - білий і т.д.). Частина обідка кільця над кожним чорним сегментом зробіть червоним, а над білим - зеленим. Центр «яблучка» залийте червоним, кільце навколо нього - зеленим.