Рада 1: Як зробити дамаська сталь

Дамаська сталь - багатогранний, пружний, твердий, міцний і довговічний матеріал, що дозволяє домогтися ковалям неймовірних ефектів і реалізувати навіть найвишуканіші бажання при виготовленні клинка або ножа. Як зробити дамаська сталь самостійно, і що слід знати при цьому?
Інструкція
1
Приготуйте піч, температуру в якій потрібно підтримувати до 1200 градусів. Для цієї справи можна самостійно скласти невелику піч з каменю. Вся процедура не забере багато часу, а використовувати таку піч можна буде протягом багатьох років, тим більше, якщо процес виготовлення дамаської сталі і клинків з неї приверне вас.
2
Заготовте залізну руду і звичайний деревне вугілля. Візьміть кам'яний горн. Змішайте залізну руду і деревне вугілля, помістіть матеріали в кам'яний горн і нагрівайте до температури не менше 1100-1200 градусів. Залізна руда при такому нагріванні буде звільнятися від кисню і відновлюватися, а в результаті вступу в реакцію заліза з деревним вугіллям буде утворюватися губчаста однорідна маса.
3
Вийміть отримане залізо з печі і дайте охолонути. Вичавіть з отриманого губчатого заліза все домішки шляхом кування.В результаті проведених дій у вас повинен вийти невеликий шматок зварювального заліза, вміст вуглецю в якому дуже низька. Підготуйте глиняну ємність, в якій можна було б нагріти отримані шматки заліза, відмінним варіантом буде нагрівання в закритому глиняному тиглі.
4
Покладіть шматки заліза і деревне вугілля в глиняний тигель і закрийте його, таке нагрівання дозволить запобігти вторинне окислювання заліза.
5
Дочекайтеся хлюпає звуку, саме він буде свідчити про те, що залізо розплавлене.
6
Охолодіть тигель, робити це слід поступово, повільно, просто залишивши в остигнула печі на невизначений час. Вийміть вийшов злиток.
7
Зробіть з отриманого матеріалу (злитка) клинок. Для цього нагрійте злиток до температури не менше 650 градусів (сталь стане пластичної) і зробіть ковку, після чого, досягнувши бажаного результату, швидко охолодіть отриманий клинок в воді або розсолі для того, щоб загартувати його.