Як зробити дачне прикраса дерево з пластикових пляшок

Все частіше звичайні пластикові пляшки в умілих руках майстрів та аматорів декоративно-прикладної творчості з тари перетворюються на справжні витвори мистецтва. При вмілому підході пляшки перетворюються в предмети домашнього вжитку, різноманітні підручні засоби, а також в садові прикраси, скульптури і дерева.
Одним з найпростіших застосувань пластикових пляшок є створення незвичайного дерево, яке в якості декору можна розмістити на присадибній ділянці. Існує кілька способів виготовлення дерев.

пластикова пальмаДосить часто з пластикових пляшок роблять пальми. Виготовити їх не складе труднощів. Для роботи вам знадобляться ножиці, міцний залізний прут, пляшки коричневого та зеленого кольорів. Залежно від того, яким ви плануєте зробити дерево, прут може бути будь-якої довжини, короткий або не дуже. Після того, як підставу стовбура буде підготовлено, необхідно зайнятися заготовками для стовбура.

Для цього відріжте у пластикових пляшок нижню частину - денце. Зріз обробіть «зигзагом», вирізаючи на ньому маленькі «зубчики» (їх потім потрібно загнути).Також можна верхню частину пляшки, яких ви використовуєте в роботі, оформити інакше. Для цього можна нарізати її на вузькі стрічки, так званої «локшиною», або зробити більш широкі «пелюстки». При необхідності надайте їм форму, закруглив ножицями. Кількість темних пляшок, необхідних для роботи, залежить від бажаної висоти дерева.

Потім підготуйте зелені пляшки - для крони вашої пальми. Для цього також спочатку зріжте дно пляшки, розріжте її вздовж на чотири п'ять частин (можна і більше), після чого сформуйте з них великі листи. Для крони досить 4-6 пляшок.

Тепер приступайте до збірки дерева. На прут знизу насадите пробку, не забувши попередньо проробити в ній отвір, щоб було зручніше розмістити на основу стовпа. Після цього шийкою вниз надягайте на прут пляшки до тих пір, поки не заповните весь прут. Зверху повинно залишитися см 30-40. Це вільний простір заповніть зеленими заготовками. Верхівку закріпіть ще однієї пробкою, яку потрібно одягнути в останню чергу.
Пальму можна прикрасити бананами, виготовленими з маленьких пляшок з-під йогурту або гірчиці.В останньому випадку навіть не доведеться їх фарбувати.


оригінальне дерево


Цікавим виходить і дерево, виготовлене з прозорих пляшок. Для основи потрібно гілка від справжнього дерева. Підібрати підходящу можна при весняної обрізування плодових дерев і чагарників. Потім візьміть пляшки, відріжте у них верхню і нижню частини. Розділіть отриманий пластиковий циліндр на дві широкі смуги.
Отвори в пляшкових виробах найкраще робити діркопробивачем або гарячим шилом або цвяхом.


Сформуйте з них гілочки, вирізаючи по краях акуратні листочки, і при цьому не зачіпаючи середину основи. Центральна частина гілки повинна бути достатньою по ширині, щоб в ній можна було проколоти отвори для кріплення гілок до дерев'яного «скелету». Каркас дерева можна зміцнити додатковими залізними прутами, надавши поделке цікаву форму, на які також потрібно буде прикріпити пластикові гілочки. Одягніть дерево в листя, надавши виробу готовий вид.


Для виготовлення дерева можна використовувати ємності будь-яких розмірів квітів. В даному випадку все залежить тільки від задумки майстра.