Як зробити дачний туалет

туалет на дачі може бути представлений в різних варіантах. Якщо ви задумалися про встановлення, то обов'язково розгляньте всі можливі і допустимі в вашому випадку варіанти. Повинні бути враховані деякі нюанси.
Інструкція
1
На дачній ділянці найпростіше встановити біотуалет. Однак за нього доведеться викласти певну суму грошей. На даний момент цей варіант є найзручнішим для вирішення поставленої мети. Біотуалет при бажанні можна переносити з місця на місце. До нього не потрібно проводити електричні дроти. Також немає необхідності встановлювати каналізаційну трубу і підводити воду.
2
Основними елементами такого туалету є два бака - верхній і нижній. У біотуалеті використовується спеціальна рідина, яка здатна швидко усунути і дезінфікувати стоки. Дану рідину заливають в нижній бак. У верхній же бак поміщається дезодоруючу речовина, яке позбавляє від неприємних запахів.
3
Найчастіше на дачі люди встановлюють дерев'яні туалети. Заздалегідь має бути продумано місце, де конструкція буде розміщена. Після цього необхідно зробити глибоку вигрібну яму.Вона може бути представлена ​​в декількох варіантах: звичайна вигрібна яму, поверхневий септик, підземний септик, бетонні кільця, які утворюють переливної вигрібну яму.
4
У конструкції обов'язково має бути дно. Не варто розраховувати на те, що відсутність дна вплине на швидке зникнення стоків. В даному випадку можуть з'явитися проблеми, пов'язані з отруєнням питних вод. Врахуйте, ви можете зіткнутися з проблемами з законом. Оптимальним рішенням для дачного туалету є септик. Він забезпечить відсутність неприємних запахів. Дерев'яний туалет на дачі дуже простий в експлуатації і обслуговуванні.
5
Септик люди часто влаштовують самостійно. Якщо сім'я складається з чотирьох осіб, то можна використовувати поверхневий септик. Він є ідеальним варіантом при високому рівні грунтових вод. Якщо ж кількість мешканців досить велике, то рекомендується влаштувати традиційний підземний септик.