Як зробити дачний будинок функціональним

Сучасні власники дач прагнуть йти в ногу з часом і будують на місці колишніх радянських одноманітних дачних будиночків оригінальні будівлі. Для того щоб поєднати незвичайність і функціональність, потрібно не тільки хороший смак, але і спеціальні знання.
Вам знадобиться
  • План дачної ділянки і будинку, комп'ютер з підключеним Інтернетом.
Інструкція
1
Використовуйте високі технології для модернізації дачі. Бездротова автономна мікрохвильовка, лампа, пальник і т.д. - прекрасний вибір для людей, які не прагнуть, в буквальному сенсі, бути «ближче до природи» на власній дачі. Використовуйте модем для ноутбука або супутникову тарілку. Тоді ви зможете віддалено виконувати частину своєї роботи, перебуваючи на природі.
2
Уважно поставтеся до планування земельної ділянки на вашій дачі. Доступне простір повинен використовуватися максимально раціонально. Якщо у вас виникають складності в процесі планування, зверніться до фахівця або порадьтеся зі знайомими, які є досвідченими дачниками.
3
Якщо ви заново будуєте дачний будинок або переплановувалися старий, чітко сформулюйте для себе відповідь на питання - для чого вам потрібна дача. Найчастіше, найменші зміни, наприклад, заміна меблів або проста перестановка, задовольняють власника.Якщо ж ви будуєте будинок заново і хочете зробити його по-справжньому функціональним, то, звичайно, зверніть увагу на всілякі дизайнерські рішення та «розумні» будинки. Ті, хто приїжджає на дачу для роботи, кому не потрібні житлові кімнати, можуть заощадити десятки квадратних метрів ділянки, побудувавши розкладається «розумний» будинок. У ньому будуть зберігатися всі інструменти і необхідне приладдя.
4
Якщо вам потрібен будинок, в якому ви будете проводити кілька місяців в році, тоді до споруди або плануванні дачі потрібно підійти більш систематично. Перш за все, обладнайте санітарну кімнату. Любителі лазні можуть поєднати всі зручності в одному і тому ж будову. Проведіть гарячу воду, каналізацію або використовуйте сучасний біотуалет. Також обов'язково подбайте і захистіть себе від комах в літній період - встановіть москітні сітки на вікна. Для комфортного відпочинку в осінній, весняний або навіть зимовий період продумайте систему опалення вашого будиночка. Для невеликого будови цілком підійде велика піч або камін, в багатокімнатних будинках краще використовувати нагрівачі. Нарешті, для комфортного тривалого перебування на дачі виділіть окрему кімнату для облаштування кухні.Це може бути повноцінна кухня або куточок з найнеобхідніших побутових приладів - плити, холодильника, раковини.
5
Для того щоб дача стала затишним і функціональним будинком для відпочинку, побудуйте криту веранду або ґанок, щоб в кімнати не проникала бруд і волога.