Як зробити квітучу гілку з гофрованого паперу

Квіти - це справжня окраса інтер'єру. Але у них є один істотний недолік, вони дуже швидко в'януть. Штучні квіти, зроблені з гофрованого паперу своїми руками, не поступаються за красою живим і здатні радувати довгий час.

Квітуча гілка вишніДля виготовлення цієї квітучої гілочки вам знадобиться:
- гофрований папір зеленого, білого, світло-рожевого відтінків;
- клей олівець;
- ножиці;
- дріт;
- вата
- гілочка без листя.

Зробіть бутони. Відріжте кілька шматків дроту завдовжки 5 см. На один з її кінців намотайте шматочок вати (замість цього можна використовувати валики від ватних паличок). З паперу рожевого відтінку наріжте квадрати зі сторонами 3 см. Оберніть ними вату, надаючи форму бутончика.

З гофрованого паперу зеленого кольору відріжте смужку і щільно обмотайте нею дріт. Зробіть листочки. Наріжте зелену папір прямокутниками 5х3 см, потім складіть їх стопкою і виріжте в формі листочків. Оберніть листочком дріт і зафіксуйте край клеєм.

Приступайте до виготовлення квітів вишні. Візьміть гофровану папір кремового відтінку.Виріжте прямокутники розміром 7х3 см один з широких країв розріжте на кілька частин, не доходячи 1 см до краю і скрутіть отримані смужки в джгутики. Оберніть смужку навколо шматка дроту. З паперу білого кольору виріжте прямокутники 5х3 см і зробіть заокруглену краю так, щоб вийшли деталі у формі пелюсток. Приклейте по 4-5 пелюсток до заготовок з тичинками і обмотайте дріт зеленої папером.

З'єднайте 2-3 бутона і кілька квіток вишні в композицію і прикладіть їх до гілочки. Дріт щільно обмотайте навколо підстави. Місце кріплення задекоріруйте смужками гофрованого паперу зеленого кольору.

яблуневий цвітДля виконання цієї саморобки вам знадобляться ті ж матеріали, що і для виготовлення квітучої гілочки вишні.

З паперу світло-рожевого і білого кольорів наріжте квадрати величиною 5х5 см. На одному з них намалюйте квіточку з п'ятьма пелюстками. Складіть їх разом в стопочку так, щоб шаблон з намальованою деталлю був нагорі і виріжте все заготовки.

Відріжте кілька шматочків дроту і на кінчик кожної намотайте невеликий ватний кульку. Обмотайте його папером кремового відтінку.Потім проткніть другим кінцем заготовку для квітки і притягну її до серединки квітки. Злегка притисніть нижню сторону квіточки до дроту і зафіксуйте клеєм. Потім щільно обмотайте цю частину смужкою гофрованого паперу зеленого кольору, імітуючи чашолисток.

З'єднайте кілька яблуневих квіток, скрутіть дріт. Примотати їх до сухій гілці. Місце кріплення задекоріруйте смужкою гофрованого паперу коричневого кольору в тон корі.