Як зробити світломузику

В даний час досить популярним стало застосування в автомобілях аудіосистем з світломузикою. Причому якісна установка світломузики коштує досить дорого, саме тому безліч автомобілістів часто вирішують зробити її самостійно. Світломузика використовується як в самих колонках в машині, так і монтується окремо в салон авто.
Вам знадобиться
  • - шматок пластмаси;
  • - ножиці;
  • - дриль;
  • - наждачний папір;
  • - світлодіодні лампочки (12 вольт);
  • - клей;
  • - термопістолет
Інструкція
1
Для того щоб зробити світломузику, потрібно спочатку виготовити конструкцію короба. Для цього беремо звичайний шматок пластмаси і вирізаємо з нього 4 пластини приблизно розміром 20х10 см, а також 2 невеликі пластини квадратом 5х5 см. Правда, ви завжди можете зробити короб зі своїми розмірами, тільки врахуйте, що доведеться підганяти кути.
Найголовніше під час вирізання цих пластин - намагатися не залишати ножицями зачіпок на пластмасі. Також намагайтеся вирізати все пластини якомога рівніше, щоб вони в подальшому легко склеювалися між собою. Будь-яка кривизна в вирізаних зразках або їх невеликий перекіс, можуть дуже погано позначитися на якості вашого короба.
2
Потім в одній з 4 вирізаних пластин, яка буде призначатися для задньої стінки короба світломузики, необхідно просвердлити 2 отвори. Через одне з цих отворів можна буде просунути дріт від навушників, а друге призначене для установки обладнання для харчування нашого вироби. Таким чином, після того, як ви просвердлите отвори в коробі і склеїти його деталі між собою, половина роботи по тому, як зробити світломузику вже готова.
3
Крім того, якщо ви хочете отримати більш красивий зовнішній вигляд і різне безліч ефектів в світломузикою, вам необхідно стінки короба попередньо «затемнити».
Для того щоб наш корпус став матовим, необхідно взяти невелику наждачний папір і повільними круговими рухами обробити всі панелі виготовленого короба.
4
Потім, таким же чином відбувається обробка спеціальних лінз світлодіодів, які знадобляться нам для відтворення колірних сяйв в конструкції.
Після того, як ваша система з лінзами і лампочками готова, можна починати збірку корпусу короба, стінки якого з'єднуються за допомогою термопистолета з клеєм.
5
Для хорошої роботи вашої світломузики необхідно вибрати правильну партію светоідов, які зараз у величезній кількості продаються в магазинах. Вам потрібно купити спеціальні 12 вольт вироби, які мають найбільшу яскравість при світінні. Використовувати в нашій збирається схемою більш потужні світлодіоди і лампи не рекомендуємо.
6
Після того, як зберете схему, необхідно перевірити її на працездатність, включивши виріб в розетку електроживлення. Якщо схема працює нормально, то потрібно тільки закріпити штекер харчування на внутрішній стороні короба, і встановити на короб верхню пластину. Ось так зробити світломузику виявилося зовсім не складно.