Як зробити квітку на нігтях

Стан рук може або поліпшити враження про людину, або зіпсувати його назовсім. Завжди приємно тримати за руку жінку з гарним і акуратним манікюром. І якщо пані постарше воліють однотонне покриття лаками пастельних тонів, юні особи можуть експериментувати з кольором і малюнком. Один з основних і найпростіших орнаментів - квітка, Який можна зробити самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • лак для нігтів декількох відтінків, фарба-лак, тверда точкова кисть - ДОТС.
Інструкція
1
За допомогою спеціального засобу зніміть з нігтів залишки попереднього лаку. Після цього вимийте руки з милом і насухо протріть серветкою. Можна протерти нігті ватним диском з використанням спирту, щоб знежирити їх.
2
Нанесіть шар прозорого захисного засобу, який не дозволить шкідливим речовинам з лаку проникнути до нігтів. Дайте висохнути.
3
Якщо дрес-код на роботі або в навчальному закладі не передбачає яскравого макіяжу і манікюру, квіти можна намалювати і на прозорому тлі непомітними відтінками блакитного або рожевого лаку, білою фарбою. Якщо ж ви хочете зробити яскравий святковий манікюр, покрийте нігті шаром кольорового лаку.
4
На листок паперу капніть трохи фарби-лаку.Візьміть ДОТС і легенько умочіть в лак той його край, величина якого підійде для створення квітки. Після цього швидко, не даючи лаку навіть трохи підсохнути, поставте на нігтьової пластини точки - пелюстки квітки. Зачекайте, поки вони не підсохнуть.
5
Для створення серединки квітки можна використовувати лак іншого відтінку або лак з блискітками. Технологія нанесення та ж, що і в попередньому випадку: вмочити ДОТС в лак і поставити крапку.
6
Якщо ви хочете зробити квітка яскравішим і цікавішим, зверху на пелюстки дрібним краєм Дотса можна поставити ще крапельки лаку іншого кольору або лаку з блискітками. Намагайтеся ставити їх акуратно, не виходячи за кордон попереднього шару.
7
Після висихання малюнка спочивайте нігті шаром прозорого лаку - він захистить орнамент від швидкого стирання.