Як зробити квітку з шифону своїми руками

Якщо ви бажаєте зробити своїми руками аксесуар у вигляді шпильки-квітки, гумки-квітки або іншого, який би підійшов для створення жіночних і романтичних образів, спробуйте зробити його з шифону. Вироби з даного матеріалу виглядають ніжно, повітряно і дуже цікаво.
Вам знадобиться
  • - шифон будь-якого кольору;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - ножиці;
  • - олівець;
  • - запальничка;
  • - намистини.
Інструкція
1
Візьміть шматок шифонової тканини, переверніть його лицьовою стороною вниз, після чого намалюйте на матеріалі 20-22 кола різних діаметрів. Діаметр першого кола близько семи сантиметрів, діаметр другого - 6,7 сантиметрів, третього - 6,5 сантиметрів і т. Д. Діаметр останнього гуртка повинен бути близько двох сантиметрів. Вистриг отримані фігури. Варто відзначити, що кола бажано малювати "від руки", в цьому випадку готову прикрасу зовні буде більше нагадувати живу квітку.
2
Візьміть в руки один з раніше вирізаних гуртків і за допомогою запальнички (або свічки) злегка обпалити краю заготовки (це потрібно для того, щоб не розходилися нитки, а також щоб краю заготовок злегка стиснулися). Таким чином обпалити краю у кожного гуртка, а щоб не обпектися, тримати їх можна за допомогою пінцета.
3
Покладіть перед собою найбільший коло загнутими краями вгору, зверху на нього покладете коло трохи меншого діаметру, далі - коло ще меншого діаметра і так далі, поки не кінчатися заготовлені гуртки. Після того як квітка буде зібрана, візьміть голку з ниткою в колір шифону та акуратно прошийте серединку квіточки, тим самим скріплюючи між собою всі його шари.
4
Заключний етап створення квітки - оформлення його серцевини. Для цього візьміть одну велику намистину або кілька маленьких і за допомогою голки з ниткою відповідного кольору пришити їх до середини квітки. Варто відзначити, що при використанні великої намистини, її можна просто приклеїти на супер-клей. Квітка з шифону готовий, тепер залишилося тільки прикріпити його до гумки, шпильки або обідку.