Як зробити квітку з цукерок своїми руками

Дарувати цукеркові букети стало останнім часом дуже модно. Такий подарунок не тільки гарний, але і смачний, і незвичайний. Щоб зібрати хороший букет, потрібно навчитися робити квітка з цукерок своїми руками.
Інструкція
1
Найпопулярнішим квіткою для букет, звичайно ж, є троянда. Однак не менш красиво виглядатимуть і інші квіти: ромашки, гербери, хризантеми.
2
Для виготовлення квітки з цукерок візьміть солодощі бажано округлої або трюфеля форми. Приготуйте кольоровий картон, гофрований папір, клей, ножиці, дерев'яні палички, нитки.
3

Ромашка з цукерок


Щоб зробити ромашку, візьміть цукерку, оберніть її квадратом м'якої жовтої папери. Підійде також і гофрований папір, і золотиста фольга, і целофан. оберніть трюфельну цукерку і зробіть закрутку нагорі. Вставте в неї паличку, затягніть ниткою.

Наріжте пелюстки з білого паперу потрібного вам розміру. Вам може знадобиться від 20 до 50 пелюсток. Приклеюйте їх до основи трюфеля по колу, не залишаючи зазорів. Зробіть 2-3 шари пелюсток, акуратно розправте їх.

Оберніть стебло квітки зеленої гофрованої папером, приклейте до нього попередньо заготовлені листочки різьблений форми.
4

Хризантема з цукерок


Зробити квітка хризантему з цукерок можна точно так само, як і ромашку.Для цього знадобляться пелюстки трохи коротший. Різниця полягає в тому, що трюфель слід перевернути підставу вниз. Перший радий пелюсток приклейте вертикально, другий під кутом 45 градусів по відношенню до першого, третій і четвертий - під 90 градусів. За типом ромашки зробіть стебло і приклейте до нього листочки.
5

Гербер з цукерок


Гербер з цукерок за своєю будовою мало чим відрізняється від ромашки. Однак його пелюстки більш тверді і оксамитові, тому використовувати для його виготовлення слід міцнішу оксамитову папір. Бажано, щоб вона була двосторонньою. Якщо ж знайти таку не вийшло, завжди можна вийти з положення - приклеїти на виворітну частина звичайний папір того ж або близького кольору.

Обгортка для сердцевінкі квітки гербера, зробленого своїми руками, потрібна коричневого кольору. Технологія прикріплення пелюсток точно така ж, як і при виготовленні ромашки. За описом попередніх квіток з цукерок зробіть стебло і листочки.
6
Зробити квітка з цукерок своїми руками досить легко. Зробивши кілька виробів, ви зможете змайструвати чудовий букет і порадувати обдаровуваного людини.